9 звичок довголіття - Здоровый образ жизни и путешествия

Здоровый образ жизни и путешествия

-основы активного и счастливого долголетия. Этот сайт для тех , кто неравнодушен к своему образу, стилю жизни и не собирается зависеть от возраста

9 звичок довголіття

274 Просмотров

 

долголиття, долголетие, долгожителиВідомий американський мандрівник і письменник Ден Бюттнер разом із групою вчених досліджував особиві «блакитні зони» Землі, жителі яких відізняються незвичайним довголіттям. В одній зі своїй публікацій такі місця Ден Бюттнер назвав «островами, де люди забувають помирати».     5 зон довголіття:

Всього таких «блакитних зон» виявлено п’ять: це префектура Окінава в Японії, провінція Ольястра в італійській Сардинії, острів Ікарія в Греції, півострів Ніко в Коста-Рике и Лома-Лінда в Каліфорнії, пише Бенерный мир. Ці регіони можуть похвалитися найбільшою кількістю жителів, які переступили вікову позначку в 100 років. Люди, що проживають в «блакитних зонах», вкрай рідко страждають від цукрового діабету, ожиріння, серцево-судинних та інших захворювань. Ден Бюттнер і команда дослідників здійснили кілька експедицій у ці місця, щоб вивчити звички і спосіб життя цих надзвичайно здорових людей. Свої висновки Бютттерный подход к унции Блакитні зони. 9 правил довголіття від людей, які живуть довше за всіх, передає nv. Ось ці дев’ять звичо к:

движение -это жизнь, основа долголиття1. Постійний рух . Люди, що проживають у «блакитних областей», дуже активні. Замість того, щоб сидіти в офісі или лежатити на дивані, вони рухаються. На роботу, до школи в гості до друзів вони или ходят пішки, або іздять на велосипеді. Вони вирощують хліб і займаються садівництвом. І вони не зупиняються, коли стають старшими. У літньому віці люди так само приділяють багато часу повсякденній активності.

 

долголиття и питание 2. Рослинна їж а — в пріоритеті. Основою раціону представників «блакитних зон» є фрукти, овочі, цільнозернові продукти і бобові. Також жителі цих регіонів їдять багато горіхів. Жмен горіхів на день здатна продовжити життя в середньому на два-три роки. Іноді вони їдять м’ясо: як правило, свинину, в середньому п’ять разів на місяць. Також у раціоні є риба.

 

3. Не варто наїдатися досхочу . Одним из них секретів довголіття окінавців є стародавня мантра «Хара хачі бу». Вона нагадує людям про те, що припиняти прийом їжі необхідно з легким почуттям голоду, тоді, коли шлунок заповнений на 80%. Відчуття ситості приход з часом, і якщо харчуватися грамотно, можна уникнути переїдання і тяжкості. ©

 

 

2 бокала вина в день -это полезно  4. Два келихи вина на день. Жителі Сардинії регулярно п’ють вино Каннонау, яке містить високий рівень антиоксидантів і втричі більше поліфенолів (мікроелементів, які запобігають дистрофічним захворюванням), ніж інші вина. В цілому, червоні вина зменшують ризик серцевих захворювань, деяких видів раку і сповільнюють прогресування неврологічних розладів, таких як хвороба Альцгеймера і хвороба Паркінсона. Головне – знати міру: жінкам корисно вживати не більше одного келиха на день, а чоловікам – не більше двох.

 

5. Антистресові ритуали. Коренем практично усіх недугів є хронічне запалення організму, пов’язане із запаленням кишечника, яке викликане споживанням шкідливої їжі. В основному, люди їдять нездорову їжу, коли перебувають у стресі і вічно кудись поспішають. У довгожителів з «блакитних зон» є особливі антистресові ритуали, які дозволяють їм залишатися спокійними і не приймати необдуманих рішень. Жителі Окінави, наприклад, згадують своїх предків, жителі Ікарії воліють подрімати посеред дня, а сардинці влаштовують «щасливу годину».

 

6. Розуміння мети свого життя. Ден Бюттнер стверджує, що чітке розуміння сенсу свого життя може додати до семи років життя. В Окінаві це називається «Ікігай», а на Нікої – «План де віду». Перекласти ці вирази можна як «Те, заради чого я прокидаюся вранці».

 

здоровое и активное долголетие, дружное товариство 7. Дружне товариство і підтримка. Довгожителі з «блакитних зон» народилися в оточенні, яке підтримує здоровий спосіб життя, виросли з почуттям товариства і спорідненості. На Окінаві, наприклад, люди об’єднуються в компанії друзів Моаї, які віддані одне одному протягом усього життя. Оскільки як шкідливі, так і здорові звички заразні, дуже важливо жити в суспільстві, де в прагненні бути здоровим тебе підтримують.

8. Релігійність. Крім п’яти чоловік, практично всі досліджені 263 довгожителя «блакитних зон» належали до якої-небудь релігійної громади. Дослідження показали, що відвідування релігійних служб чотири рази на місяць можуть додати до 14 років життя.

 

здоровое и активное долголетие, звязок с родиною 9. Зв’язок з родиною . На перше місце довгожителі завжди ставлять свою сім’ю. Довірчі стосунки і глибокий зв’язок з дітьми, другою половинкою, батьками, бабусями і дідусями здатні зільшити тривалість життя до шести років.

 

автор

Понравилась статья ? Лайкни и поделись
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Здоровый образ жизни и путешествия © 2018